Grudzień 2015 r.

Oddaj starą drukarkę w rozliczeniu za nową

Nowa jakość urządzeń wielofunkcyjnych HP

Weź udział w organizowanym przez HP oraz firmę Kwant projekcie wymiany: oddaj swoją starą drukarkę – bez względu na jej wiek czy model – i kup jedno z nowych, legendarnych urządzeń HP. Sprawdź szczegóły programu Trade In, aby uzyskać zwrot pieniędzy.

1
2
3
4
1

Możesz pracować z dowolnego miejsca dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi

2

Podajnik na nośniki w formacie od A4 do +/A3

3

Rolka ładowania od przodu pozwalają na wydruk o szerokości od 210 mm (8,5 cala) do 610 mm (24 cale)

4

Oryginalne tusze HP zapewniają żywe kolory i wyraziste linie

HP Ploter Designjet T120 24’’ ePrinter

Wykorzystaj dobrze swoje pieniądze, inwestując w tę niewielką, łatwą w obsłudze drukarkę o szerokości 610 mm (24 cale) HP Designjet T120 – funkcją łączności sieciowej i Wi-Fi, która umożliwia drukowanie z niemal każdego miejsca za pośrednictwem laptopa, urządzenia zgodnego z systemem iOS lub urządzenia zgodnego z systemem Android™ .

1
2
3
4
1

Intuicyjny, pełno kolorowy panel dotykowy 109 mm (4,3 cala) ułatwia nawigację i umożliwia dostęp i drukowanie plików bezpośrednio z drukarki.

2

Drukowanie z użyciem wbudowanego podajnika A3/B+

3

Z łatwością podłącz drukarkę tam, gdzie jest potrzebna, a następnie podłącz do niej wszystkich pracowników za pośrednictwem zintegrowanej łączności Wi-Fi

4

Oryginalne tusze HP pozwalają zadbać o niezmiennie wyjątkową jakość już od pierwszego wydruku

HP Ploter Designjet T520 24’’/36″ ePrinter

Rozwiń swoją firmę: zainwestuj w wygodną, wielkoformatową drukarkę, która jest szybka, niezawodna, dokładna i łatwa w użyciu. Wszechstronna drukarka HP Designjet T520 ePrinter z funkcją łączności sieciowej umożliwia pracę i drukowanie z niemal każdego miejsca.

1
2
3
4
1

4 kolory (CMYK)

Wkłady atramentowe od 40 ml do 300 ml

2

Podajnik na arkusze A3/A4

3

Wi-Fi Direct – drukarka tworzy własną sieć Wi-Fi

4

Druk z roli A1-A0

HP Drukarka DesignJet T730 36’’ Printer

Rozsądna inwestycja dla architektów, inżynierów i pracowników zajmujących się budową, ta solidna, kompaktowa drukarka o wielkości 91,4 cm z łatwością dopasuje się do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Możesz zredukować czas/odpady dzięki wygodnym funkcjom. Drukuj wygodnie w trakcie pracy nad innymi zadaniami dzięki funkcji HP Mobile-Printing.

1
2
3
4
5
1

4 kolory (CMYK)

Wkłady atramentowe od 40 ml do 300 ml

2

Podajnik na arkusze A3/A4

3

Wi-Fi Direct – drukarka tworzy własną sieć Wi-Fi

4

Druk z roli A1-A0

5

Urządzenie wielofunkcyjne: drukarka, skaner, kopiarka – jedno w pełni zintegrowane urządzenie

HP Drukarka DesignJet T830 36’’ MFP

To całkiem nowe ujęcie urządzenia wielofunkcyjnego – wytrzymała, kompaktowa (91,4 cm) maszyna z Wi-Fi, wbudowanym skanerem za bezkonkurencyjną cenę. Idealnie nadaje się do studia lub na plac budowy, a łatwość jej obsługi zwiększa współpracę zespołu w zakresie mobilnego drukowania/skanowania.

Rewolucyjne portfolio urządzeń wielkoformatowych HP

Niezawodność HP w połączeniu z możliwością zarządzania dokumentami, bezpieczeństwem i pojedynczym punktem kontroli oznacza, że możesz obsługiwać większą ilość urządzeń przy mniejszym nakładzie pracy.

Promocja obejmuje wybrane produkty i jest ważna do 29.02.2016, zgodnie z regulaminem.

©2015 Kwant Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie wspomniane tu produkty i nazwy przedsiębiorstw są znakami towarowymi należącymi do ich właścicieli. DOKUMENT PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELOW INFORMACYJNYCH.